Çin Optik Döner Kodlayıcılar Üretici
PROFESYONEL ENKODER ÜRETİCİ 2001'DEN

Yüksek kalitedeki artımlı ve mutlak enkoderler

Fabrika turu

Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. Fabrika

Almak Optik Döner Kodlayıcılar & Yüksek Çözünürlüklü Döner Kodlayıcı şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

1. Tektronix Osiloskopu (12 TAKIM)

Osiloskop, elektronik, deney ve bakım uygulamasında ölçülen noktanın voltajını, frekansını ve fazını açıkça gösterebilir ve bakım deneycisi, göstergenin dalga formu ile karşılaştırarak sorunu kolayca bulabilir.

2. Japonya JUKI Otomatik SMT Makinesi (2 TAKIM)

Otomatik SMT makinesi, bileşenleri yüksek hızda ve yüksek hassasiyette otomatik ve doğru bir şekilde yerleştirmek için bir cihazdır ve tüm SMT üretimindeki en kritik ve karmaşık cihazdır. SMT makinesi, SMT üretim hattındaki ana ekipmandır. SMT makinesi, düşük hızlı bir mekanik SMT makinesinden, yüksek hızlı bir optik merkezleme SMT makinesine ve modüler ve esnek bir bağlantıya dönüşmüştür.

3. Serigrafi makinesi (3 takım)

4. Yüksek hassasiyetli iki boyutlu ızgara disk ölçme makinesi (6 TAKıM)

Izgara cetvelinin boyutu küçüktür, üretimi kolaydır, kurulumu kolay, yüksek doğrulukta, ölçümde ve elde edilen fotoelektrik sinyali bölmek kolaydır.

  

5. Yüksek hassasiyetli rulman pres Makinası (8 SET)

Pres makinesini taşıyan yüksek hassasiyetler, presin kullanıcı arayüzünde yükleme hızı, yer değiştirme ve kuvvet değeri gibi kontrol sinyalini girmektir. Pres, sinyali ilgili sensörden toplar ve giriş kontrol miktarı ile karşılaştırır, ardından ilgili kontrol sinyalini çıkarır ve gerçekleştirir. Mekanizma, karşılık gelen eylemleri yapmak için sinyali yükseltir, presin yükleme hızını ve pozisyon kontrolünü çok esnek ve rahat hale getirir.

6. Entegre Cmissioning İstasyonu (9SETS)

Diğer Test ve Ayarlama makineleri listeye dahil değildir, ilgilenirse, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

İletişim bilgileri