tamam
Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. 86-21-54613487 fang@shhxgd.cn
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - ŞANGAY HENGXIANG

ŞANGAY HENGXIANG

December 28, 2018

Shanghai Hengxiang Optical Electronics Co., Ltd., yüksek hassasiyetli optik kodlayıcıların oluşturulması, araştırılması, üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Yeni geliştirme teknolojisi ürünlerinin ihtiyaçlarına göre özel modellerin üretimini özelleştirmeyi sağlayan olgun bir bağımsız araştırma ve geliştirme yeteneğine sahibiz.2001 yılında kurulduk ve 21 yıllık çökelme sonucunda yurtiçi ve yurtdışına ürün ihraç ettik.Biz esas olarak kodlayıcı, optik lens, germanyum ürünleri vb. İle ilgileniyoruz. Ürün kalitesinin sıkı kontrolü ve yüksek hassasiyet ve derin işleme teknolojisinin yüksek standardı, asansör, motor, CNC, tekstil, robot, rüzgar enerjisi, tıbbi, montaj hattına hizmet ediyor. ekipman ve diğer otomasyon teknolojisi endüstrileri.

Hassas optik enkoderler alanında tanınmış bir marka olmaya odaklanıyor ve uluslararası hassas enkoderlerde lider olmayı hedefliyoruz.

"Bilim Teknolojisi Yaşamını Algılamada Hassasiyet."Hengxiang, "Dürüstlük, Kesinlik ve Pragmatizm, Müşteri Odaklılık, Birlik ve Karşılıklı Başarı" kurumsal ilkelerine bağlı kalacaktır.